Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Dziś jest: Niedziela 23 stycznia 2022, imieniny: Ildefonsa i Rajmunda

Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Gminny Portal Mapowy

facebook

Festiwal Gwiazd

Obsluga techniczna
ALFA TV

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2015

„Na sukces nie ma recepty. Tylko ciężka praca, ale do tego potrzebne jest naprawdę bardzo, bardzo dużo szczęścia. To dużo w sporcie pomaga”. Paweł Zagumny

Już po raz czwarty Burmistrz Międzyzdrojów Leszek Dorosz i Rada Sportu ogłaszają Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2015. Listę nominowanych sportowców i trenerów oraz kupon konkursowy prezentujemy w Informatorze Samorządowym w wydaniu w styczniu 2016 r. Zwycięzcy w kategoriach Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Trener Roku zostaną wyłonieni w powszechnym głosowaniu.
Zapraszamy wszystkich Mieszkańców naszej Gminy, kibiców sportowych, sympatyków sportu i sportowców, Czytelników Informatora Samorządowego do wspólnej zabawy i do głosowania. Mogą Państwo wybrać spośród zgłoszonych przez kluby sportowe pięciu Najpopularniejszych Sportowców Roku oraz jednego Trenera Roku.
Konkurs rozpoczął się 23 grudnia 2015r. i będzie trwał do 12 lutego 2016r.
Wycięte kupony do głosowania należy wrzucać do urny, która zostanie wystawiona w holu Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach przy ul. Książąt Pomorskich 5 w godzinach urzędowania. Każdy uczestnik głosowania może złożyć jeden głos na swoich kandydatów. Kupon konkursowy powinien być wypełniony wyraźnie drukowanymi literami, podpisany czytelnie i wrzucony do urny w Urzędzie Miejskim. Kupony, które po weryfikacji przez Kapitułę Plebiscytową nie będą właściwie wypełnione, uniemożliwiające identyfikację sportowców, na których głos został oddany, czy głosującego lub będą kserowane nie wezmą udziału w Plebiscycie. Wśród uczestników Plebiscytu zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów, w dniu 27 lutego 2016 r.
Kapituła Plebiscytu spośród zgłoszonych kandydatów wyłoni również i przyzna tytuły:
• pięciu najlepszym sportowcom roku
• jednemu najlepszemu trenerowi roku
• jeden tytuł: odkrycie sportowe roku
• tytuł najlepszego działacza sportowego roku
• najlepiej zorganizowana impreza sportowa roku.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu w Plebiscycie Sportowym odbędzie się podczas IV Gali Sportu w dniu 27 lutego 2016 r. o godz. 17.00 (sobota) w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.
Tradycyjnie po Gali Sportu zapraszamy wszystkich chętnych na Bal Sportowca, który odbędzie się w hotelu „Vestina” w Międzyzdrojach ul. Promenada Gwiazd 30. Cena biletu 120 zł (catering, oprawa muzyczna – świetna zabawa). Szczegółowe informacje dotyczące balu można uzyskać bezpośrednio u p. Anny Faligowskiej w Hotelu VESTINA, anna.faligowska@hotelvestina.pl .

Jadwiga Bober
Inspektor ds. społecznych i kultury fizycznej


Weź udział w konkursie i wybierz swojego faworyta. Zapraszamy do głosowania.

NOMINOWANI


TKS "Jantar"- taniec towarzyski

 

UKS "Chrobry"- tenis stołowy

 

UKS "Gimsport"- zapasy

 

MKS "Bushido"- karate Kyokushin

 

KS "Fala"- piłka nożna i piłka siatkowa