Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Dziś jest: Niedziela 23 stycznia 2022, imieniny: Ildefonsa i Rajmunda

Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Gminny Portal Mapowy

facebook

Festiwal Gwiazd

Obsluga techniczna
ALFA TV

16. MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYKI ''W STRONĘ SŁOŃCA'' W OPOLU

23-05-2016

W dniach  20– 22 maja b.r.  na rynku pod opolskim ratuszem pracownicy Referatu Promocji Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach promowali  atrakcje turystyczne gminy Międzyzdroje W targach turystycznych „W stronę słońca”  uczestniczyło około 80 wystawców z kraju i z zagranicy min. z Czech, Niemiec, Filipin oraz Dominikany. Piękna majowa pogoda sprzyjała organizowanym na rynku atrakcjom, które specjalnie na tę okazję  przygotowaliśmy. Oprócz dystrybucji przygotowanych materiałów promocyjnych na naszym stoisku zorganizowaliśmy konkurs wiedzy o Międzyzdrojach.

więcej »

Na targach w Katowicach

22-03-2016

W dniach 18 – 20 marca 2016 r. Gmina Międzyzdroje uczestniczyła w 22. edycji Międzynarodowych Targów Turystyki, SPA, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego „GLOBalnie 2016” w Katowicach. Impreza odbywała się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (centrum Katowic nieopodal  Katowickiego Spodka).

więcej »

PROMOCJA MIĘDZYZDROJÓW W BYDGOSZCZY

22-02-2016

Wśród zaplanowanych na 2016 rok działań promocyjnych gminy Międzyzdroje ważnym punktem była akcja promocyjna, która miała miejsce w dniach 19-20 lutego br. w Bydgoszczy.
W hali Artego Areny odbywały się po raz pierwszy targi Travel&Taste. Było to przedsięwzięcie, które pozwoliło nawiązać kontakty z kontrahentami branży turystycznej znajdującymi się zarówno na terenie Polski jak i Europy, a także wziąć udział w spotkaniach i warsztatach – wszystko, aby poszerzyć i rozpowszechnić ofertę Międzyzdrojów.

więcej »

TARGI TURYSTYCZNE "REISEN" W HAMBURGU

22-02-2016

W dniach 17 - 21 lutego br. odbyła się 39. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych „Reisen” w Hamburgu. Targi „Reisen” są największą imprezą turystyczną  o charakterze promocyjno-handlowym w północnych Niemczech, ukierunkowaną na prezentację ofert krajów, regionów, miejsc noclegowych i  biur turystycznych z Europy  i całego świata.
Region zachodniopomorski reprezentowały: Gmina Międzyzdroje, Uzdrowisko Świnoujście oraz Uzdrowisko Kołobrzeg.

więcej »

KALENDARZ TARGOWY GMINY MIĘDZYZDROJE NA ROK 2016

11-01-2016
Szanowni Państwo, Zapraszamy wszystkich gestorów branży turystycznej oraz firmy,  do czynnego udziału w promocji naszej gminy, poprzez uczestnictwo w targach turystycznych . Urząd Miejski w Międzyzdrojach w budżecie Gminy na rok 2016, zabezpieczył środki na promocję wystawienniczą, wg poniższego kalendarza targowego:...

więcej »

Promocja oferty zimowej Gminy Międzyzdroje w Wielkopolsce

29-12-2015

Na przełomie listopada i grudnia 2015r. w Wielkopolsce została przeprowadzona akcja promocyjna mająca na celu promocję oferty zimowej Gminy Międzyzdroje. Akcja dedykowana była mieszkańcom Poznania. 

 

więcej »

MIĘDZYZDROJE NA TARGACH "TOUR SALON 2015" W POZNANIU

19-10-2015

W dniach 15-17 października 2015 r. w Poznaniu już po raz 26. odbyły się Targi Turystyczne „Tour Salon - Targi Regionów i Produktów Turystycznych”. Tour Salon to spotkanie w jednym miejscu całej branży turystycznej, oferty turystyczne z Polski i zagranicy, konferencje, szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów oraz liczne atrakcje dla szerokiej publiczności. 

więcej »

Gmina Międzyzdroje na targach turystycznych w Jeleniej Górze

11-05-2015

W dniach 8-9 maja 2015 roku Gmina Międzyzdroje wzięła udział w XVII Międzynarodowych Targach Turystycznych TOUTREC 2015. Targi odbyły się w najatrakcyjniejszym miejscu Jeleniej Góry na Placu Ratuszowym. Wśród wystawców obecni byli przedstawiciele Polski, Czech i Niemiec. 

więcej »

Gmina Międzyzdroje na Targach Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 w Warszawie

21-04-2015

W dniach 17 – 19 kwietnia  w Centrum Targowo - Kongresowym  MT  Polska w Warszawie odbyła się XX edycja Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015. Podczas targów Gmina Międzyzdroje wystawiała się na samodzielnym stoisku. Międzyzdrojskie stoisko cieszyło się ogromną popularnością odwiedzających, którzy chętnie zapoznawali się z nowymi atrakcjami miasta, pytali o bazę noclegową a także możliwość wynajmu lub kupna mieszkania.

więcej »

Targi Turystyczne Tour Salon w Poznaniu

29-10-2014

Już po raz 25 odbyły się w Poznaniu Targi Turystyczne Tour Salon - Targi Regionów i Produktów Turystycznych. Tegoroczne targi odbywały się w dniach 23-25 października. Tour Salon to największe w Polsce miejsce spotkań specjalistów z sektora usług turystycznych, to doskonała okazja do  skompletowania ofert wyjazdów turystycznych dla osób o zróżnicowanych zainteresowaniach, specjalistyczne warsztaty i szkolenia, konkursy z cennymi nagrodami dla odwiedzających, ciekawe występy na scenie targów.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7   następne »