Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Dziś jest: Niedziela 23 stycznia 2022, imieniny: Ildefonsa i Rajmunda

Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Gminny Portal Mapowy

facebook

Festiwal Gwiazd

Obsluga techniczna
ALFA TV

25-03-2013

Zapraszamy na stronę Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

www.festiwalgwiazd.com

więcej »

Międzyzdroje miastem gwiazd!

11-07-2016

Ponad 100 gości, 70 gwiazd ze świata kultury, 7 nowych odcisków dłoni na Alei Gwiazd i wmurowanie Gwiazdy Idola Publiczności  - 21. Festiwal Gwiazd przeszedł do historii. Choć artyści musieli walczyć z kapryśną pogodą, koncert Zbigniewa Wodeckiego sprawił, że na niebie znów pojawiło się słońce.
Po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii Festiwalu o kształcie Alei Gwiazd decydowała publiczność. Przez miesiąc trwało specjalne internetowe głosowanie. Dziewięcioro utalentowanych aktorów młodego pokolenia walczyło o tytuł IDOLA PUBLICZNOŚCI. Numerem jeden została Natalia Sikora. Jej specjalną gwiazdę odsłonili ojciec razem z siostrą.
W tym roku odciski swoich dłoni na Alei Gwiazd pozostawili: aktorzy - Ewa Szykulska, Marian Dziędziel, Katarzyna Żak, wokaliści - Justyna Steczkowska i Zbigniew Wodecki oraz scenografka Ewa Braun i producent Michał Kwieciński.

więcej »

21. Festiwal Gwiazd na finiszu!

01-07-2016

Piątek i sobota to ostatnie dni 21. Festiwalu Gwiazd. Przed nami kolejne emocje piłkarskie.  W piątek o godz. 18:00  na stadionie miejskim mecz piłki nożnej Artyści kontra Samorządowcy.  Spektakle teatralne, koncerty, sesje autografowe, czytanie bajek dla dzieci oraz nocne projekcje filmowe, odbędą się zgodnie z programem.
 

więcej »

Rozmowa z Olafem Lubaszenko, dyrektorem artystycznym Festiwalu Gwiazd

01-07-2016

- Panie Dyrektorze rozpoczął się 21. Festiwal Gwiazd, co czeka nas w tym roku?

Oczywiście spektakle teatralne, koncerty, recitale, stałe punkty programu jak gala odciśnięcia dłoni, nocne pokazy filmowe, wystawy, spotkania z artystami i wiele innych. Festiwal ma swoje nowości np. plebiscyt ,,Idol Publiczności”. Cieszę się, że festiwal zmierza w dobrą stronę, dbamy o jakość tego, co prezentujemy publiczności. Dla nas to jest wydarzenie rangi mistrzowskiej, jak Euro 2016. Wiem że uczestniczę w czymś ważnym.

więcej »

Drugi dzień 21. Festiwalu Gwiazd

30-06-2016

Drugi dzień Festiwalu Gwiazd rozpoczął się od atrakcji dla najmłodszych. Już od godziny 11.00 dzieci mogły posłuchać czytanych bajek na skwerze rekreacyjnym przy Alei Gwiazd . Czytali je znani aktorzy Lucyna Malec i Marek Siudym, którzy występują w spektaklu „Spróbujmy jeszcze raz”.

W tym samym czasie w Międzynarodowym Domu Kultury rozpoczęły się warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród dzieci. Prowadzone są przez Grupę Teatralną „JaHa”.

więcej »

21. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach rozpoczęty!!!

30-06-2016

Konferencją prasową w gościnnych progach hotelu Vienna House Amber Baltic rozpoczęła się 21. edycja Festiwalu Gwiazd.
Zgromadzonych gości powitał min: Burmistrz Leszek Dorosz zapraszając na doroczne święto, jakim jest dla miłośników kina i teatru Festiwal Gwiazd.
Do Międzyzdrojów zawitały najlepsze polskie teatry a wśród nich: Teatr Kwadrat, Capitol, Kamienica.
W opinii dyrektora artystycznego Olafa Lubaszenki  teatr jest podstawowym aspektem festiwalu. W tym roku widzowie będą mogli obejrzeć 3 spektakle w Domu Kultury  i 2 w hotelu Amber, min.: spektakl ,,Spróbujmy jeszcze raz” czy ,,Godzinka spokoju”. Stałymi elementami programu festiwalu są: koncerty, nocne seanse filmowe, warsztaty teatralne dla dzieci,  czytanie bajek dla dzieci, gala odciśnięcia dłoni. 1 lipca nie zabraknie meczu piłkarskiego między samorządowcami i reprezentacją artystów polskich  na międzyzdrojskim stadionie.
Tegoroczny festiwal będzie się jednak różnił w szczegółach od poprzednich edycji.

więcej »

REPERTUAR 21. FESTIWALU GWIAZD

27-06-2016

Uwaga !!!

.

plakat _MIEDZYZDROJE_2016_DRUKZe względu na odbywający się w dniu 30 czerwca (czwartek) mecz piłki nożnej Mistrzostw Europy 2016: Polska - Portugalia, informujemy, że nastąpiła zmiana w programie.
Wernisaż Wystawy Fotografii „Zmiana pogody” – Jacek Koprowicz odbędzie się o godzinie 13:30 w Foyer Międzynarodowego Domu Kultury. Wernisaż przesunięty został z godziny 14.00.
Spektakl “ Dajcie mi tenora” odbędzie się o godzinie 15:00 i 18:00 w sali teatralna MDK. Spektakl przesunięty został z godziny 16.00 i 19.00.
Koncert Patrycji Markowskiej odbędzie się o godzinie 23:00 w Amfiteatrze. Koncert przesunięty został z godziny 22.00.

 

więcej »

''IDOL PUBLICZNOŚCI'' 21. FESTIWALU GWIAZD WYBRANY!

21-06-2016

plakat _MIEDZYZDROJE_2016_DRUKZgodnie z regulaminem ogłoszonego plebiscytu na „Idola Publiczności”  21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach”, w dniu dzisiejszym miało miejsce posiedzenie Komisji Konkursowej, która dokonała kontroli prawidłowości przeprowadzonego plebiscytu. Łącznie w plebiscycie oddano 5 106 głosów w tym 36 głosów uznano za nieważne.

Zwycięzcą plebiscytu została Natalia Sikora, która uzyskała w  głosowaniu internautów 2 808 głosów.

Zgodnie z regulaminem konkursu wśród głosujących rozlosowano nagrody.

 

więcej »

OSTATNIE DNI GŁOSOWANIA!

16-06-2016

Jeszcze tylko do poniedziałku - 20 czerwca br. na stronie internetowej  www.festiwalgwiazd.com w zakładce plebiscyt, można głosować na  młodego twórcę nominowanego w plebiscycie „Idol Publiczności” 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. 
W celu oddania ważnego głosu należy  się zarejestrować  podając swoje dane: imię, nazwisko oraz adres e – mail, a następnie po powtórnym zalogowaniu oddać swój głos. Głosować można jednorazowo każdego dnia.

więcej »

ZAGŁOSUJ I WYGRAJ NAGRODY!

02-06-2016

Czy chciałbyś wygrać bezpłatny karnet wstępu na wszystkie wydarzenia festiwalowe 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach lub zrelaksować się w hotelowym SPA hotelu „Aurora”? A może romantyczny wieczór przy świecach i wytwornym menu w restauracji hotelu SPA Bagiński & Chabinka lub lekcja golfa z trenerem na polu golfowym Amber  Baltic Golf Club? 
Te i inne nagrody możecie wygrać głosując na ulubionego artystę, nominowanego w plebiscycie 21 Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Do końca maja na stronie www.festiwalgwiazd.com w zakładce plebiscyt oddano 1 466 głosów.

 

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5   następne »